Naše nabídka

MA:ME VÝBĚROVOU KÁVU

Výběrová káva je a vždycky bude gró naší kavárny. S výběrovkou rádi pracujeme, vzděláváme se o ní a rádi zkoušíme její nové chutě, vždy nás totiž dokáže něčím překvapit. Kávová zrna nakupujeme především od českých pražíren, které máme sami vyzkoušené. Každý šálek připravujeme s respektem k práci farmářů i pražírny. V nabídce máme nejen klasiky na espressu, ale vyzkoušet můžete také některou z alternativních metod příprav kávy. K prodeji jsou u nás k dostání zrna a příslušenství pro domácí přípravu. Rádi vám s výběrem poradíme.

MA:ME SNÍDANĚ

Naše nejoblíbenější jídlo dne? Pořádná snídaně, k ní hrnek filtru, a nakonec sladká tečka. Takovou snídani si u nás můžete dopřávat každý den! V nabídce máme vždy sladkou i slanou variantu, aby si vybrali opravdu všichni.

Ve všední dny od 8:00 do 10:00.
O víkendu si je můžete v klidu vychutnat během brunche v čase 8:30-15:00.

MA:ME SVAČINY

Myslíme si, že je někdy lepší dát si vydatnou svačinu než se zaplácnout sladkým dortem. Proto máme u nás ve vitríně vegetariánské i masové varianty svačin od rána až do odpoledne. Není nic jednoduššího než se zastavit cestou do školy, do práce nebo jen tak pro nějakou svačinu právě u nás. I malá svačinka vám může udělat hezký den.

MA:ME POLÉVKY

Věříme, že hutná polévka je plnohodnotným jídlem. I proto ji máme každý den ve své nabídce a věříme, že to oceníte. Většinou ji nabízíme v bezlepkových i bezlaktózových variantách. Naše polévky jsou poctivě připravené ze sezónních surovin a v parných dnech je plánujeme nahrazovat osvěžujícími saláty.
Přijďte naše polévky ochutnat.

Ve všední den od 11:00 a o víkendu v rámci brunche od 8:30.

MA:ME DEZERTY

Káva a sladké k sobě neodmyslitelně patří. Pečené nebo nepečené, čokoládové nebo ovocné, s krémem nebo bez krému, dort nebo lamington? Najdete u nás všechno, každou sladkost připravujeme sami a poctivě. Pečlivě hlídáme, aby všechno, co se dostane na váš talíř, bylo čerstvé. U nás zhřeší každý a rád!

MA:ME KAFE

Kavárna s výběrovou kávou a spoustou jiných dobrot v historickém centru Šternberka.

Přáli bychom si, aby vám u nás bylo vždy dobře. Jsme tu pro vás každý den a po celý den.

OTEVÍRACÍ DOBA

Po-Čt 7:30-20:00
Pá 7:30-22:00
So 8:30-22:00
Ne 8:30-18:00

© Mamekafe.cz 2023
Vytvořil | Matyáš Smolka